Kuulin suht luotettevastä lähteestä huhua, että Ässät ovat todella suuren nimen perässä. Ässät on tarjonnut Metrin Slerballe sellaista diiliä, että siitä tuskin voi kieltäytyä. Eli tämän kauden epäonnistumisista on todellakin otettu opiksi! Hyvä näin!
Käsittääkseni Metrin Slerba on kova poika "luutimaan" peräpäässä ja kuti lähtee todella herkästi! Kiitos Ässät!!!
ps. Eikös Ässät ole olleet tämän kaverin perässä jo pitempään? Nyt taitaa käydä flaksi!!
Metrin Slerba Ässiin
Kiitos Ässät!!
3
520
Vastaukset
- että tämä juttu
ei ole aivan tuoreimmasta päästä. Huhussa ei ole perää ja usein olemme täällä todenneetkin, että kyseinen kaveri on emempi Lukon miehiä mutta tässä vaiheessa kautta suuntana lienee Håkanien joukkue eli Spåra.
- oo vähän
turhan lyhyt kaveri liigaan?.
- 779nm
oo vähän kirjoitti:
turhan lyhyt kaveri liigaan?.
..-
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045271Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12326006SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32515677Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011213Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17310814Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229717Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858498Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426824Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236491