Dna-mokkulani (alin nopeus) toimii hyvin, mutta sen käyttöönoton jälkeen Microsoft Wordin Clip Art lakkasi toimimasta. Ymmärtääkseni Clip Art hakee kuvia netistä.
Onko kellään tästä kokemuksia tai tiedättekö, mikä neuvoksi? DNA:n teknisestä palvelusta sanottiin, ettei vika ole verkossa.
Onko kellään tästä kokemuksia tai tiedättekö, mikä neuvoksi? DNA:n teknisestä palvelusta sanottiin, ettei vika ole verkossa.
Vastaukset 2
Vanhimmat
ja ota tilalla luotettava ja monipuolinen DNA kaapeli-laajakaista jolla pääset aivan uusiin uloottuvuuksiin ja ennen kaikkea myös CLIP ART toimii.
Ei vika välttämättä ole mokkulassa. Sitä vain niin helppoa syyttää kaikista ongelmista.
Kannattaa tarkistaa operaattorin kuuluuvuusaluekartoista mikä on tilanne käyttöpaikassasi. Jos olet 3G alueella, niin pitäisi toimia ok, paitsi, jos on tilapäisesti ylikuormitettu verkko.
Jos taas olet EDGE-alueella, toimii yhteys hiukan hitaammin. Gprs-aluella yhteydet ovat liian hitaita kuvien etsimiseen verkosta.