Varma voitto!

Risen ranne

Jypin voitto on huomenna varma. Kalpan energia on mennyt tuomarivirheen ruotimiseen ja itkettyään pari yötä Kalpan pelaajien silmät on niin turvoksissa, ettei pelistä tule mitään! Ja tuomareiksi kannattaisi ottaa savolaisia. Hehän ovat erehtymättömiä! Kalpa tekee pelissä yhden maalin ja luulevat voittavansa tuomareista mussuttamalla! No, huomisen jälkeen itkettää vielä enemmän!

1

186

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • v as vendetta

      Hyvä hyvä! Käytämpä siis salaista asettani, lyön huomenna vetoa JyPin puolesta! Toiminut tällä kaudella joka kerta(Maanantaina viimeksi) ja aina on vastuja hävinnyt. Ja huonossakin tapauksessa voitan silti! Kiitos vinkistä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      344
      2764
    2. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      178
      2194
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      36
      1794
    4. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      279
      1577
    5. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      53
      1105
    6. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      273
      940
    7. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      248
      806
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      65
      733
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      40
      585
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      46
      571
    Aihe