Kuulostaako tämä

1296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

saattaa lähteä. Ensin vuotaa nokka, sitten on poskiontelotulehduskierteessä, tulee erilaiset nivelkivut, jatkuvat päänsäryt, alkaa keuhko-oireet, lääkäri tuputtaa astmalääkkeitä kokeiltavaksi, kokeilet, mutta ei auta, koska antibioottikokeilut on jo suoritettu siirrytään kovempiin aineisiin eli kokeillaan kortisonitabuja ja sitten ollaankin jo sillä rajalla, että meni työkyky. Tärkein hoito jäi tekemättä eli ympäristön altistesaneeraus, mutta sepä ei kuulu kenellekään tai oikeastaan sen vähättely kuuluu kaikille ylimmästä alimpaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


johtuvan homeesta..?? kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/terveys_show.fcgi?category=97&conference=4500000000000206&posting=22000000042969785

Työpaikallani muutkin valittaa että nokka vuotaa jatkuvasti yms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu