No niin kerro sitten

oon ystävä sulle
rakkauvella.....
3541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuka olet.
Ystäviksi ne monetkin itseään sanoo, mutta niin on silkkoa sisältä.

Äänestä
  • totta. Ystävä = henkilö joka kohtelee välinpitämättömästi joskus paljon huonomminkin, ei ota koskaan yhteyttä vaikka toinen ottaa ym. Niinhän se olikin, aivan.

    Äänestä

  • on niin kirjoitti:

    totta. Ystävä = henkilö joka kohtelee välinpitämättömästi joskus paljon huonomminkin, ei ota koskaan yhteyttä vaikka toinen ottaa ym. Niinhän se olikin, aivan.

    jos ei yhteyttä otakaan vaan se on yksipuolista

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huolesi mulle kirjoitti:

oon ystävä sulle
rakkauvella.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu