Halonen nälvi Ranskaa

Miksi pienen maan presidentin piti nyt mennä Ranskaa nälvimään. Ranska pahastui siitä.

Olisi pysynyt kotona .
184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuten aikaisemmin olen maininnut Tarja H. ei käsitä maailmanmenosta mitään, koska mummokuume on ilmeisesti nostanut lesbomömmöt aivoja turvottamaan.
Koita kestää. Ei tämä mitään herkkua ole, kun päättäjät elävät kuin siat pellossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kannattaako tuo ? kirjoitti:

Miksi pienen maan presidentin piti nyt mennä Ranskaa nälvimään. Ranska pahastui siitä.

Olisi pysynyt kotona .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu