Huone, halpa, siisti, rauhallinen ja edullinen

10 min junalla keskustaan.

Jos olet viikonloput kotipaikkakunnallasi, enimmäkseen. (huone väliin lapsen käytössä viikonloppuisin).

Huoneistossa kaksi kissaa. (Tupakointimahdollisuud vuokralaisella vain sisätiloissa.)

Vuokranantaja keski-ikäinen dipl.ins. nainen, joka elää hyvin rauhallista elämää.

045-1209370
1198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei.

Olen tulossa etelään töihin ja tarvin juuri tuollaisen halvan ja rauhallisen majoituksen. Olen pääasiassa vain viikot siellä ja siitäkin ajasta suurimman osan töissä, muu aika meneeki nukkuessa. Voisitko laittaa lisätietoja? 46 v. mies. Ja kissat ei haittaa.

[email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hesasta 2 kirjoitti:

10 min junalla keskustaan.

Jos olet viikonloput kotipaikkakunnallasi, enimmäkseen. (huone väliin lapsen käytössä viikonloppuisin).

Huoneistossa kaksi kissaa. (Tupakointimahdollisuud vuokralaisella vain sisätiloissa.)

Vuokranantaja keski-ikäinen dipl.ins. nainen, joka elää hyvin rauhallista elämää.

045-1209370

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu