Tuolla Kauhajoen

hullua menoa onki! Kyllä jää nämä jutut toiseksi mennen tullen. Mikähän mies tämä lienee?


http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=115&conference=4500000000001535&posting=22000000043044782
6227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mopo karannut käsistä.

Äänestä
  • vähä kovemmat ottehet.

    Äänestä

  • on vaan kirjoitti:

    vähä kovemmat ottehet.

    menneet piuhat sekaisin.

    Äänestä

viestiketju on poistettu Kauhajoen keskustelupalstalta.

Äänestä
  • yhtään ihmettele. Sehän oli niinku maailmanlopun eellä.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


palstalla se vasta kirjoitti:

hullua menoa onki! Kyllä jää nämä jutut toiseksi mennen tullen. Mikähän mies tämä lienee?


http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=115&conference=4500000000001535&posting=22000000043044782

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu