Oppitunti

koulutinpa taas kerran yhtä puupääkuskia turhasta kaistanvaihtamisesta ja kukkoilusta hahahaa jäi volovo ku tikku scheisseen :D
7427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

nukuttaa. Taidan hakea kupin kahvia.

Äänestä

miten koulutit sitä, missä, ja mitä se oppi?

Äänestä
  • se oppi pysymään mun takana hahahaaa :D

    Äänestä

  • Mr. Horsepower kirjoitti:

    se oppi pysymään mun takana hahahaaa :D

    sinulle on siis tärkeää, että joku mies on takanasi...

    Äänestä

melkein mllä tahansa jos ei ole vähintään 200 heppanen volvo. Volvo painaa ja myös kiihtyy hitaasti.
Itse joskus volvokuskin nöyryyttäny 1.8 mondeolla missä on 110 heppaa :P

Äänestä

Minulla on turbo OHC Opel Calibra 2.0 8v koneella. Kyllä mun punainen opeli jättää sun horsepowerit vaikka heti. Mun punainen calibra ei päässyt edes ohi kun toinen kiihdytti vitosvaihteella. HELVETTI mun punainen caliiberi on maailman nopein!

Äänestä
  • tai on muutenvaan ääliö,ihme änkytystä.saunan taakse tollaset joutas.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mr. Horsepower kirjoitti:

koulutinpa taas kerran yhtä puupääkuskia turhasta kaistanvaihtamisesta ja kukkoilusta hahahaa jäi volovo ku tikku scheisseen :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu