Hyvät ihmiset,onko teillä ehdotuksia 50 ja vähän yli naiselle tylsyyden karkoittamiseksi.Kevät alkamassa ja tekisi mieli tuulettautua ja vieroittautua sohvaperunana olosta.Jurottavat ja toisiaan haukkuvat tuttavat eivät viehätä seurallaan.Tosimiehet ja tosinaiset ovat niin tapoihinsa ja tottumuksiinsa kangistuneita,että huomaan kaipaavani uusia tuulia ja huumoria heidän seurassaan ollessani.En minä millään pahalla,kunnon ihmisiä he ovat,mutta nykytilanteessa minä kavahdan tosikkoja.Tarvitsen JOTAIN herätäkseni talviunesta.Tiedätkö sinä,mitä se JOTAIN voisi olla?
Luovuus ja hauskuus
etsintäkuulutettu
5375
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Minulla olisi tosi monta hyvää ideaa juuri sinua varten. Olen niitä ajatellut ja miettinyt jo toistakymmentä vuotta, kehitellyt harvahkon tukkani alla, suunnitellut miellyttäviä jymy-yllätyksiä viehättäville naisihmisille.
Nyt puuttuu enää toteuttaminen. Mutta kun minä olen niin hemmetin ujo!
Minkähänlaisia ne sinun ideasi ovat? Varmaankin viimeisenpäälle hiottuja kun niin kauan olet niitä suunnitellut ja kehitellyt?Valaise hieman minulle mystisiä mietteitäsi ja uskaltaudu ulos ujoudestasi.
On sitten niin viimesen pääle viettelyksen kaikki keinot ja taito mietitty loppuun asti, eikä ilonpitoa ole vähemmälle jätetty, mutta en minä ujona yksilönä ala tässä kaikkien kuullen niitä julki lausumaan. Ja onhan se sotasalaisuuskin.
Ja muista, että hyvä rakastelu on taistelu, jossa on vain voittajia!
Siellä ei sohva vedä eikä muukaan laiskottelu, tosin jos laiska olet niin veny sängyssäs tai sohvallasi,. Tosin jätä toisen Aviomiehet ulkopuolelle sängystäsi. Älä tee niin tyh,määtekoa että levittelet toisen miehelle, kuin on joillakin löhöjälle tarpeen jakaa persettään toisen Aviomiehelle sekä yrittäen viedä toiselta Hyväämiestä. Hmm tosin yritykseksi kyllä jäi sekä tulee aina jäämänkin.
vainoharhaset jutut. Mee ja katso peiliin ja mieti, kiinnostaako näkymä kunnonmiestä. Veikkaan että eipä kiinnosta.