Halla-ahosta

suomen seuraava presidentti! Kannatus on kova jo nyt! Itkekää persut! Pitäkää tunkkinne!!
3186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ois kyllä aikas kiva. Voitteko edes kuvitella miten media lähtisi ristiinnaulitsemaan häntä jos niin kävisi? Sais lähteä niinkuin Jäätteenmäki.

Äänestä
  • sorvaus oli sitä luokkaa, etteipä tarvi enää tuotakaan vallanpitäjien nuoleskelua katsella. Kaikkein ällöintä on lumekritiikki.

    Äänestä

Pressanvaaleihin vaaditaan vähintään 20000 kannattajakorttia, eli enää vaivaiset 19041 korttia uupuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


leivotaan kirjoitti:

suomen seuraava presidentti! Kannatus on kova jo nyt! Itkekää persut! Pitäkää tunkkinne!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu