ja kehuin soneramonopolin harjoittaman laajakaistapolitiikan Suomenmaalla kattoon asti.!
Laittakaahan muutkin. Pakkohan tähän on joku tolkku saada jollain konstin!!
[email protected]
Laittakaahan muutkin. Pakkohan tähän on joku tolkku saada jollain konstin!!
[email protected]
Vastaukset 5
Vanhimmat
Vai että oikein Suville laitoit viestin, laitahan vastaus tänne niin saadaan kaikki nauraa..=)
Suvia ei kiinnosta kuin luvata kaikille 100 megaista liittymää 2km vajaaksi taloon ja tölliin..!!
Luuletko että Suvi porskuttaa kansainvälisen pörssissä toimivan operaattorin asiat kuntoon sinua tai takahikiän valittajia vastaavaan kuntoon, taidat olla vähän myöhässä..=)
"Suosittelen asiassa yhteydenottoa asiakaspalveluumme 0200 17000 (pvm/mpm). Näin asia saataisiin selvitettyä ja myös mahdolliset virhetilanteet korjattua, jos kyse on ollut meidän virheellisestä toiminnasta."
En ole aloittaja mutta laitoin minäkin tuossa taannoin suville mailia ja vastauskin tuli reilun viikon sisällä ja mielestäni siinä ei ollut mitään naurettavaa.Asiaa koko viesti.
kuin vaikka Omo Serviceen soitto, siellä on pelkällä paikallismaksulla, kokeile... ei ole ainakaan muutamista centeistä kiinni..=)
Hyvät maaseudun ja syrjäseutujen asukkaat. Älkää suostuko tuohon @450 vedätykseen ennen kuin on todellinen pakko ja kaikki langat rullalla! "TAISTELLAAN" oikeuksien puolesta ja lähetetään sähköpostia viestintäministerille ja kerrotaan totuus @450 laajakaistojen toimimattomuudesta.
Jos kerran luvataan toimiva vaihtoehto langalliselle laajakaistalle, niin siitä lupauksesta on myös Soneran pidettävä kiinni!