Äänet pois Soinilta! monikulttuuri-Soinia ei kannata äänestää!
soini asuttaa suomen
maahanmuuttajilla!!!
282
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
että mamuja hajasijoitetaan koko Suomi täyteen!
PeruSS:t, varautukaa pakolaiskeskukseen kotikunnassanne, sillä Soini hyysää tänne mamuja laivalasteittain!!!???
Heti kun Soini loukkasi Pyhää Halla-ahoa niin hänestä tuli "mokuttaja, joka haluaa asuttaa Suomen maahanmuuttajilla". Vielä vähän aikaa sitten hän oli suuri sankari.
Selvempää ei voisi olla, että "maahanmuuttokritiikissä" on kyse pelkästä estyneiden homoseksuaalimiesten Halla-aho-kultista, jonka ytimenä on idolin eroottissävyinen palvonta, ja "mokuttaja" on pelkkä koodinimi "kelle tahansa, joka ei palvo Halla-aho".
Menisitte homoklubille junttaamaan moloanne toistenne perseisiin sen sijaan että kärtätte pientä huomionosoitusta idoliltanne.