sain mieheltäni ns.japanilaiset tanssihousut.kokeilin niitä kerran päälle ja olihan se kiihoittava kokemus,mutta onko kenelläkään kokemusta pitempiaikaisesta käytöstä.hiostaako kumi liikaa ja tuleeko käveleminen ja istuminen vaikeaksi jos käyttää housuja pidemmän ajan kerrallaan.
tanssihousut
dancingfife
64639
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kokemuksia ja tuntemuksia. Kokeile itse. Sitten tiedät.
Noin helppoa tuokin taas on! Voi teitä uusavuttomia. Tuokin pitää neuvoa.
hyvät oli neuvot vaikka olisi voinut tuokin neuvo jäädä antamatta. Jos sinulla ei ole mitään sanottavaa, niin älä sano sitä täällä.
Jos tarkoitat dildon sisältämiä kumipöksyjä, niin sellaiset sain exältäni kymmenisen vuotta sitten.
Silloin uutuuden viehätyksessä tuli pidettyä niitä enemmin. Exäni pyysi monet kerrat laittaa ne baarireissun ajaksi hameen alle. Reilusti liukkaria niin se kookas dildo menee hyvin paikoilleen. Hosuja oli silloin 3: kokoisilla dildoilla, ja minulla on tämä suurin paksuterskaisin malli.
Talkki auttaa pukemisessa ja riisutumisessa. Kuitenkin hiostavat jo tunninkin käytön jälkeen. Baarireissut olivat melko lyhyitä 2-3 tuntia max. koska veskissä en voinut käydä. Istuminen oli aina tehtävä varoen kumikyrvän painaessa kohdunsuuta. Se medium-koko olisi ollut minulle melko pienikokoiselle parempi vaihtoehto.
kerran sellaset jalkaan kun lähettiin tanssimaan,johan kävi muija kuumana,ei me siel tanssittu kuin muutama kipale kun muijan oli pakko saada kunnon mulkkua,pantiin yhdel levähdyspaikal ,takaa työnsin kun se oli peppu pystys etupenkil oviauki ja mä siinä ulkona,en kerinny kunmuutaman kerran työntämään kun muija sai
Minullakin on sellaiset, sekä punaiset että mustat. Ostin kauan sitten, jotain 20v ajassa taakse ja pidän niistä tosi paljon.
Penis sisäpuolella ei ole liian iso eikä aiheuta ongelmia, kun opettelin oikean tavan istuutua.
Housut ostin Hesasta Pengerkadun Sex Shopista.
Käytän runsaasti talkkia hieromalla sitä sekä housujen sisäpinnalle että iholleni. Talkki helpottaa pukemista ja imee kosteutta, joten pidän jalassa jopa työpäivinäkin.
Kyllä vessassa voi käydä ja nostaa housut uudelleen ylös, kun vagina on liukas omista mehuistani.
Mitä seksiin tulee, housut pitävät minut halukkaana ja kun laitatin klitorishuppuun tappimaisen korun pari vuotta sitten, kävely kaupungilla johtaa jopa orgasmin saantiin.
Mieheni kanssa ostettiin nämä tanssihousut 10v. sitten seksimessuilta heräteostoksena.
Silloin samana iltana ne pitikin jo koklata. Piti aluksi kehitellä aivan uusi kävelytyyli, mutta kaikenkaikkiaan aivan ihana lisuke ollessani "tuhmalla tuulella". On tullu myös pidettyä työpaikallakin, ja tunne on jatkuvasti täyteläinen...