Onko Jussi jo JyPin

vai munasillaan?
Illan otosta varten.
4172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

KÄRPPÄ-fani.

Äänestä
  • On pyllystä.

    Äänestä

  • ihan_ite_30 kirjoitti:

    On pyllystä.

    päälle?
    Son sun nalulles oikkei!

    Äänestä

  • tollasen taitolajin kirjoitti:

    päälle?
    Son sun nalulles oikkei!

    Mie kun suomalaiset rökittää venäläiset,ruotsalaiset jääkiekossa hopiaahan ne saa aina suomi 1996 eiks suomi saanut silloin sen harvinaisen kulta mitalin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paijassa kirjoitti:

vai munasillaan?
Illan otosta varten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu