Peli olis voinut päättyä vaikka 5-1 Jypille, oli ne niin paljon parempia. Oliko syy Kärppien korvien välissä, asenteessa? En usko että Kärpät oikeasti on noin huono. No, uskon että toisessa pelissä Kärpät nousee tasolleen.
Vastaukset 1
- JYPPI
Tahdosta se jonka tahtotaso on korkeampi se voittaa matsin.Mikäli kärpät tänään häviää,voidaan kysyä onko kärpän maha täynä.Paperilla kärpät ovat selvästi parempi ja ennakkosuosikki joka matsiin.Seurataanpa tänään kuka voittaa kaksinkamppailut ja aloitukset se joukkue on vahvoilla tänään ja tietysti se maalivahtipeli.Voittajan pitää tehdä maalit paikoista,ekassa pelissä jypillä oli vara tuhlailla ison kasan avopaikkoja,tässä kärpillä on isoetu maalintekijöitä riittää pilvinpimein.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901338
- 45717
- 20649
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48620- 53608
- 46579
- 76576
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132558Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan190531- 41522