mikä on salossa paras autokoulu?/halvin?
salo
6
1306
Vastaukset
- Stargate85
itse kävin autokouluni EasyDriverissa, siellä oli ainakin mukavat opettajat eikä se hintakaan mikään kauhea ollut.
- Sanna
Mä olen kans ton EasyDriverin kannal. Siel on rento meininki ja opettajilta löytyy huumorintajuu. Hinnast en voi sanoo mitään ku en muitten autokoulujen hintoi tiedä.
- piuuu
Itse suosittelen Salon autokoulua. Mukavaa porukkaa koko sakki ja opetus on suht rauhallista. (ei käydä heti päälle, vaikkei jotain asiaa heti opikaan) Vaikka ko. autokoulu taitaa olla himpun verran kalliimpi kuin esim. Easy Driver, uskon opetuksen tason olevan myöskin korkeammalla. (Easy Driversissa opettajat taitavat olla aika nuoria ja kokemattomia)
- JJ lehto
No mää kävin Pertin tallilla ajamassa polkutraktoria ja harjoittelin myös liukumisesteisillä sukilla eikä maksanut kuin kolme euroa!
- Anonyymi
No ei ollut Easy Driverilla Salon toimipisteellä ainakaan kovin kummosta palvelua. Ei oikein vakuuttanut eikä jäänyt hyvä kuva ainakaan Salon toimipisteestä. En suosittele.
- Anonyymi
Ihan paska paikka.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on979043- 928806
- 167840
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1756213Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist585298En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛234325Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?54230- 384153
- 373929
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..803823