mikä on salossa paras autokoulu?/halvin?
Vastaukset 6
- Stargate85
itse kävin autokouluni EasyDriverissa, siellä oli ainakin mukavat opettajat eikä se hintakaan mikään kauhea ollut.
- Sanna
Mä olen kans ton EasyDriverin kannal. Siel on rento meininki ja opettajilta löytyy huumorintajuu. Hinnast en voi sanoo mitään ku en muitten autokoulujen hintoi tiedä.
- piuuu
Itse suosittelen Salon autokoulua. Mukavaa porukkaa koko sakki ja opetus on suht rauhallista. (ei käydä heti päälle, vaikkei jotain asiaa heti opikaan) Vaikka ko. autokoulu taitaa olla himpun verran kalliimpi kuin esim. Easy Driver, uskon opetuksen tason olevan myöskin korkeammalla. (Easy Driversissa opettajat taitavat olla aika nuoria ja kokemattomia)
- JJ lehto
No mää kävin Pertin tallilla ajamassa polkutraktoria ja harjoittelin myös liukumisesteisillä sukilla eikä maksanut kuin kolme euroa!
- Anonyymi
No ei ollut Easy Driverilla Salon toimipisteellä ainakaan kovin kummosta palvelua. Ei oikein vakuuttanut eikä jäänyt hyvä kuva ainakaan Salon toimipisteestä. En suosittele.
- Anonyymi
Ihan paska paikka.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 51871
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍92838Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust15716Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,3670Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.1564- 56551
Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it184539- 61533
- 70533
Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista24496