Ruotsalaisetko eivät raiskaa!

http://www.thelocal.se/18776/20090409/

No ei hätää koska suomalaiset tekevät pahempia rikoksia.
3167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikä mahtaa olla sun pointsi?

Äänestä
  • Täällä on monta avausta suomalaisten(finne) rikoksista.

    Nyt tuore uutinen Ruotsista.

    Muuallakin SIIS tehdään henkilöön kohdistuvia rikoksia.

    Äänestä

  • Norrtelje kirjoitti:

    Täällä on monta avausta suomalaisten(finne) rikoksista.

    Nyt tuore uutinen Ruotsista.

    Muuallakin SIIS tehdään henkilöön kohdistuvia rikoksia.

    ei tietenkään tajua et ne raiskaajat varmaankin on ulkomaalaisia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Norrtelje kirjoitti:

http://www.thelocal.se/18776/20090409/

No ei hätää koska suomalaiset tekevät pahempia rikoksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu