Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

adam & eve

kertokaapa, miten tuolla toimitaan? kävin tänään ja kaikki olivat kopeissaan, kokeilenko onko koppien ovet auki vai mitä teen jos haluan jotain?
käytävällä pyöri pari tyyppiä mutta eivät olleet minun makuuni.
Ja käykö tuolla koskaan tv tyttöjä tai naisia?
Tänään oli muutenkin aika tyhjää onko normaalistikkin ?
42322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ali ja Fatima on sillai. Hei sä oot parempi ku iskä, sanoo Fatima. Joo mä tiedän, vastaa Ali, nii äiskäki sano.

Äänestä

kaikkia ketkä sinne menee, ei ole rajoittavia tekijöitä siellä paikassa, kokeile ne ovet että onko auki, jos on niin mukaan vaan, kyllä ne ymmärtää että käyt kuumana, paras olisi tietenkin että kun menet sinne sisälle niin otat heti housut pois ja kuljet alastomana niin ihmiset näkee mitä on tarjolla, kannattaa ottaa dildo mukaan kun menet sinne.

Äänestä

Seksiin halukkaat kyllä pitävät koppinsa ovea raollaan, jotta voit kysyä heidän seurantarpeestaan.

Suljettu ovi tarkoittaa suljettua ovea, eli DO NOT DISTURBE!

Ison kankaan teatteri on yleisessä käytössä, samoin kuin sen tiskillä eristetty takaosakin, kuten myös darkroom. Opaste sen sijainnista löytyy kyllä käytävän seinältä...

Kyllä siellä käy niin TV-neitejä, kuin naisiakin, mutta he eivät muodosta kylläkään kävijöiden enemmistöä ;-).

Äänestä
  • Eilen tuo paikka oli joka koppia myöden täynnä seksinnälkäisiä ja osa koppien ovista oli auki tai raolteen.

    Emännän kanssa käytiin ja yhdessä naitiin, olipa mukana yksi valitsemani ohikulkeva hyvännäköinen viisikymppinen mieskin. Hän antoi vaimolle juuri sitä, mitä vaimo halusikin.

    Meidän kopin ovi pysyi kyllä koko ajan kiinni, tuskin kukaan edes huomasi vaimoni läsnäoloa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


treM_30 kirjoitti:

kertokaapa, miten tuolla toimitaan? kävin tänään ja kaikki olivat kopeissaan, kokeilenko onko koppien ovet auki vai mitä teen jos haluan jotain?
käytävällä pyöri pari tyyppiä mutta eivät olleet minun makuuni.
Ja käykö tuolla koskaan tv tyttöjä tai naisia?
Tänään oli muutenkin aika tyhjää onko normaalistikkin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu