Halla-ahon kannattajat

ja tässä todiste: "Perussuomalaiset ei huolinut Halla-ahoa eurovaaliehdokkaaksi, mikä suututti kaupunginvaltuutetun kannattajat, joita puheenjohtaja Timo Soini kutsui propellipäiksi TV2:n Pressiklubi-ohjelmassa."
5181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pitää katsoa ettei kumartaessa pyllistä toisille
Ainakaan vihreille sillä tanassa olevat hippulapojat voivat käyttää sinua hyväkseen . Kuten islamilaisten yhteisöissä .

Äänestä

Halla-ahon kannattajat ovatkin kakaroita.

Äänestä

Lapsetkin jo äänestysikäisiä. Kokoomus menettää meiltä monta ääntä ja Halla-aho saa uusia äänestäjiä - soini ei kelpaa!

Syynä on Kokoomuksen mamulinja.

Äänestä

Rikollisia ne ovat. Kaikilla aseet ja useammalla kuin yhdellä rikosrekisteri esimerkiksi tällä Rommelilla joka on huume-rikollinen.

Meillä täällä nukutaan rauhallisesti vasta kun Poliisin luoti iskeytyy halla-ahon kannattajaa vatsaan.

Äänestä
  • Suomessa pitäisi olla vapaus valita ketä haluaa äänestää.

    Halla-aho on paras ehdokas. Meitä kannattajiako haluat ammuttavan? Pitäisiköhän meilläkin olla mahdollisuus puolustautua.

    Unihäiriönne ovat teidän ongelmanne ja tuskin ne paranevat sillä, että toivotte muiden tulevan ammutuiksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lapsellisia kirjoitti:

ja tässä todiste: "Perussuomalaiset ei huolinut Halla-ahoa eurovaaliehdokkaaksi, mikä suututti kaupunginvaltuutetun kannattajat, joita puheenjohtaja Timo Soini kutsui propellipäiksi TV2:n Pressiklubi-ohjelmassa."

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu