Olen 40 nainen, kokoa XL, omasta mielestäni rehevä en lihava. Rintani ovat riippuvat, olenhan aikanaan imettänyt kaksi lasta, kuppikokoa C, nännipihat isot melkein kymmensenttiset. Alapään karvoitukseni pidän siististi ajeltuna, välillä pelkästään siistin rajat, välillä ajelen huulet paljaaksi jättäen vain eteen "häveliäisyys" tupsun. Häpyhuuleni ovat eriparia eli toinen pienistä häppäreistä on selvästi toista isompi ja pilkistää isompien välistä. Seksielämää on ollut avioliitossani aina, välillä on ollut aikoja jolloin se on ollut vilkkaampaa ja välillä taas kuivempia kausia. Seksiin olen ollut tyytyväinen se ei todellakaan ole ollut kerran viikossa pimeässä peiton alla seksiä, vaan siinä on ollut myös vaihtelua. Mutta nyt kun tunnen olevani seksuaalisesti hehkeimmilläni ei mies olekaan enää samalla tasolla (on hieman iäkkäämpi). Mikä neuvoksi, lähteäkö vieraisiin vai tyytyä oman käden onneen vai unohtaa koko seksi. Vähän vaikeata kyllä se unohtaminen, kun tätäkin kirjoittaessa alapää on märkänä, siis todella märkänä sillä kostuessani tulen tosiaan märäksi en pelkästään kosteaksi. Suomen miehet, kertokaa mitä tekisitte kanssani jos päätän lähteä etsimään tyydytystä aviovuoteen ulkopuolelta.
TAVARA HUKKAAN?
Pettämäänkö
91137
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Laita nyt päällesi musta boby missä pitsi ja stayupit korkokengät. Mutta ennen sitä käske miehesi lääkärille hakemaan Cialis 20mg pakkauksen.
Kyllä seksielämä toimii taas ainakin viikonlopun yli.
Toinen mikä meillä toimii myös on se että laitettiin makuhuoneseinille isot peilit. On niin mukava katsoa peilistä kun ottaa takaa kun rinnat heiluvat edestakaa!
Mieti nyt vielä kerran onko hyvä ajatus lähteä vieraisiin ennenkuin nämä konstit on kokeiltu!
Jos ei tehoo niin sitten ehkä?
Moikka! Täällä ois 41v mies ja pidän yli kaiken rehevistä naisista. Tykkään hyväillä rintoja, antaa naiselle suuseksiä pitkään ja hartaasti, imeskellä häppäreitä ja nuolla klittaa. Takaapäin rakastelu on ihanaa kun naisella on iso pyöreä peppu. Ota yhteyttä niin saat kuviani ja kirjoitellaan lisää. Osoite ois [email protected]
Jos olisin miehesi tilanteessa etsisin/ etsisimme Sinulle nuoremman kestävän isokaluisen rakastajan joka kävisi naimassa Sinua tarpeen tullen. Ehtona olisi että miehesi saa olla katsomassa kun vieras nussii Sinua.
seiso reheville ja lihaville naisille. Niillä on hiivasieni alapäässä poikkeuksetta joka tarttuu ja alkaa kutista omissakin paikoissa.
naisilla monesti kuukautiskierron eräässä vaiheessa.
joka haluaisi antaa sulle puuttuvan ORKUN
[email protected]
jos haluat kuvia ??????
ihana että on muitakin naisia joiden miehet ei anna tarpeeksi ...usein.enkä nyt puhu siitä että ei joka päivä saa...mutta kun alkaa välit mennä kuukaudeksi niin kyllä se syö itsetuntoa jo kovasti! Missä helvetissä se vika on....!!!!!?????? siis ihan uskomatonta...miten joku voi olla ilman seksiä tai edes kosketteluja vaikka 2 viikkoa!!! nim. monet itkut itkenyt!!
En siis ole yksin... Mulle mies on antanut syyn seksittömyyteen, mutta itsetunnon päälle se käy. Suhteemme on kuitenkin suhteellisen nuori ja jo nyt ollaan tilanteessa ettei tiedä milloin saa jos saa.. Lähinnäkin huolettaa tuleeko tilanne näin jatkumaan, sitä en nimittäin kestäisi... Ja loukkaa ettei toinen hae mielestäni tarpeeksi aktiivisesti apua.
ei kannata jatkaa...nimittäin asia vaan pahenee kun miehelle tulee lisää ikää jne. Itse olisi pitänyt tajuta lähteä tästä suhteesta jo ennen lapsia..asiasta ei voi puhua,ei haeta apua jne. Syy ei ole minussa kuulema.enää en etsi syyllistä enkä etsi enää edes vastauksia tai korjausmahdollisuuksia...yritän hyväksyä tilanteen. Kyllähän se vituttaa jos toinen vaan kääntää kylkeä ja nukkuu. tsemppiä...