niin meillä on penis rengas mutta emme osaa käyttää sitä! Et apua tarvitaan!
miten penisrengasta käyettään?
mies
55651
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
laitat sen peniksen ympärille!!
hyvää joulua t:penisrengas :)
Luulenpa,että tarkoitat erektiorengasta.Se laitetaan peniksen juureen ja kiristetään (jos on kiristettävää mallia).Se estää veren pakenemisen peniksestä ja temmi seisoo tanakasti.Mutta saman asian ajaa kuminauha lenksu,eli halvallakin pääsee jos haluaa.
Auttaako toi jos on pitkä esinahka, joka meinaa joskus luisua peniksen "nupin" päälle. Tosin tiukka kortsukin auttaa.
Parhaan erektiorenkaan saa ohuesta (15 den) naisten polvisukasta. Sukka laitetaan pussien alta
ja kiristetään peniksen tyveen kengännauha solmuun ja ylimääräiset päät sidotaan takaisin pussien alle kevyeen solmuun. On halpa ja helpostisäädettävä kireys, kannattaa kokeilla.
Heitä housut pois ja kääri paita kainaloihin.
Viritä penisrenkaasi päänympärille, samaan tapaa kuin jörn borg käytti hikinauhaansa. Sitten painelet päätä pahkaa rappukäytävään ja karjut tarpeeksi kovalla äänellä "TULKAAN KATTOOO VITUN NAAPURIT TÄTÄ PERVOO!!"
Jos haluat lisätä katu-uskottavuuttasi toista huutoa niin kauan kunnen virkavalta on paikalla.