Eurooppalaisista miehistä on tullut ämmiä. Siksi muslimit halveksuvat heitä hyvästä syystä. Islamilainen ihminen on robusti ja voimakas, kärkäs valvomaan etujaan, kasvattamaan elinvoimaansa, lisäämään valtaansa. Samalla asenteella eurooppalaiset valloittivat maailman vuosisatoja sitten. Nyt on heidän vuoronsa joutua valloitetuiksi, koska elinvoima on kadonnut, vallantahto on hiipunut, tilalle on tullut lammasmainen pasifismi, joka ei tässä kovassa maailmassa pysty takaamaan eloonjäämistä. Islam voittaa, koska se on nietzscheläistä, eurooppalaisuus häviää, koska se kunnioittaa orjamoraalia.
Islamin nietzscheläinen vallantahto
on miehekästä
2102
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
-tai nalkainen susi lammastarhassa.. -tai aids pillumarketissa.. -sossusussu keksi solutuksen lahjomalla aanestajat ja luomalla palkatun aanestajakunnan ja terveet elakelaiset. -asiaan kuuluu nakojaan pakonomainen virkakokeiston tarve suottaa maahanmuuttajia. ts luotiin tarve tyhjasta.
Et tajua, että maailma valloitetaan nykyään toisilla keinoilla, kuin Muhammedin aikaan. Muhammedin tapaiset miehet ovat nykyään pikkuganstereita. Maailma valloitetaan nykyään tiedoilla ja taidoilla, rahalla ja suhteilla. Nykyajan vahvoja miehiä ovat sellaiset kuin Bill Gates, George Soros, ja monet ovat varmaan aivan tuntemattomia. Eivät he lihaksilla pullistele. Islamilainen miehuus ei nykyään voita missään. Länsimaiset naispoliitikot ovat saaneet epäjärjestystä aikaan, kun järkeä puuttuu, mutta heille antavat naiset valtaa. Tämä on demokratian heikkous.