Olen kolmikymppinen ihan seksikäs nainen, vakituista suhdetta ei ole ja usein harrastan sormettamista. Mutta noi mun fantasiat , onko ne ihan outoja, olenko lesbo vai mikä...nimittäin kiihotun kun katson pornoa ja nainen ottaa suihin mieheltä. Usein kun tyydytän itseäni kuvittelen et mul on munat ja nainen ottaa lastit suuhun....siis mitä tää on. Ehkä olis pitäny syntyä mieheksi?
olenko outo?
onko muita...
56194
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Minusta ei ole outoa että nainen kiihottuu kun näkee naisen ottavan miehen kyrvän suuhun. Minä mies taas kiihotun myös kun näen että toinen nainen nuolee toisen naisen pimppiä. Minun toiveeni olisi saada naida 2 naisen kanssa samanaikasesti. Haluaisin että olisin toisen naisen kanssa 69 asennossa ja saisin nuolla puhdasta pimppiä pitkään. Sitten kun olen ollut toisen naisen kanssa vaihdan toiseen. Eli et ole outo vaan ihan normaali kiimainen nainen.
Jo oli tekstiä!!!Oletko koskaan rakastellut miehen kanssa ilman,että työnnetään sisään?Mulla oli yksi suhde,jolloin harrastettiin kaikkea uutta ja kivaa oli.Ollaan peput vastakkain ja sylissä,mutta pedillä rentona.Minä otin mulkusta kiinne ja aloin vispaamaan mun klitorista vasten.Se tuntu muuten....Kokeileppa sitäkin.:)
viestissä on? Sekö että viestin on kirjoittanut mies?
Useimmissa ihmisissä on jonkinverran piilevää homoseksuaalisuutta ja molempien sukupuolien ominaisuuksia, eikä siitä liene mitään haittaa. Se vain rikastuttaa seksielämääsi jos voit ikäänkuin asettua miehen eli aktiivisen asemaan.Itse tykkään kiihottaa itseäni niin että laitan tyynyn jalkoväliin ja hinkkaan itseäni siihen, ja kuvittelen että minulla on penis ja nain naista...:)
Et ole mun mielestäni mitenkään outo tai erilainen.Jokaisella ihmisellä on mitä erilaisempia fantasioita.Pidä niistä kiinne jos ne tyydyttää sut.Mulla 4 lasta jo pois kotoa,(isoja)tiedän seksistä aika paljon.Vieläkin mullakin on fantasioita...saatan toteuttaa ne joskus:)