moottoripyöräkortti

Moro!!olis pari kiperää kysymystä..minkä hintanen on pyöräkortti isolle pyörälle?kuinka lyhyessä ajassa on mahollista em.tutkinto suorittaa?voiko tutkinnon suorittaa ilman autokoulua(omistan 750cc katuprätkän..)
1500
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos pikaisesti haluan tuon ison vehkeen sarviin, vaatii yhteiskunta turvallisuusveronsa,joka maksetaan, kummallista kyllä, yksityiseen voitonetsintään perustuvalle autokoulujärjestelmälle. Lisäksi voidaan vaatia koeaikaa pienemmällä prätkällä joka tapauksessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pala kirjoitti:

Moro!!olis pari kiperää kysymystä..minkä hintanen on pyöräkortti isolle pyörälle?kuinka lyhyessä ajassa on mahollista em.tutkinto suorittaa?voiko tutkinnon suorittaa ilman autokoulua(omistan 750cc katuprätkän..)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu