olen vähän katsellut s60 volvoa vm05. kertokaa yleiseisiä vikoja jos niitä sattuu olemaan.kiitos
moi volvo miehet\naiset
3
1006
Vastaukset
- sitten
älä katsele! Ihan hyvä auto! Täydellistä autoa ei ole keksitty vielä...
- Olen ollut.
Tyytyväinen omaani vaikka mulla onkin V70 D5-03 malli.Koiranluut, alatukivarren puslat,iskunvaimentimen yläpään joustintukikumi edessä ja takana. Sekä etuvainennuksen kierrejousen alapäässä jousen päällä oleva muovi/kumi suikale.Nämä on pieniä hommia sinällään ja ovat kulutus tavaraa että kun vertaa muihin merkkeihin niin näyttää olevan niissäkin omat kujeensa.Matka autona mainio joten jos kiinnostaa aja muutama ja vertaa.
- VOLVO S60
itellä s60 2,5 turbo neliveto automaatti samanvuotinen,eikä mitään vikoja ole vielä tullut ajokilometrejä noin 100000,itse olen huollattanut autoni volvon merkkiliikeessä,pikkuisen kalliimpi kuin ns nyrkkipaja mutta parempi mun mielestä...vaihdoin tuon auton sisään ajettuun pakuun aikoinaan ja päiväkään en ole katunut,kulutukseltaan auto on keskiverto ja omasta kaasujalastahan sekin on kiinni,polvilumpio suorana kun ajelee pääsee useammin bensa asemalle kahville =)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921806- 851262
- 1101133
- 72985
- 105909
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56838- 47751
- 36742
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47691- 33673