Mikkoset käyttäneet törkeästi hyväkseen heidän lapsiensa herkkäuskoisuutta, tuputtaessaan heille jumala & jeesus satuja totena. Törkeetä lasten hyväksikäyttöä. Tässä rikotaan myös uskonnon vapautta.
Uskonnot pitäisi kriminalisoida.
Lapset pois Mikkosilta
Tervejärkinen hemmo
11905
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Oletpa harvinaisen yksinkertainen ihminen!
Mamut aivopessa tenavat kunnolla, siemen itää hiljalleen.
Ehdottaisin , että yhteiskuntaan tulis yleensäkin kovenpi kuri ja monet liiallisuuksiin sortuvat ihmiset voisi siten helpommin pistää hoitoon. Ihmiset tarkkailisivat enemmä naapureitaan ja jos huomaisivat lasten tai toistensa mielen manipulointia niin tekisivät ilmoituksen viranomaisille.
http://www.iltalehti.fi/helsinki/200904229444605_hi.shtml tommosilta lapset pois, mutta sakkoja vaan tuli.
mieletä. Kova kuri ja lapset heti yhteiskunnalle hoitoon, jos naapuri näkee jotain, joka ei miellytä. Joulupukistakin, josta sanotaan pienille lapsille, että tottahan sen. Heti lapset pois.
Taidat ollakade ja katkera sosialisti, sulta pitää ottaa lapset pois.
Minulta joutais kans pari velttoilijaa pois, niille ei edes koulut kelvannut, nyt vaan bileissä hypitään, oi aikoja oi tapoja.
ateistihomo ja vielä lisäksi sivarihinttari. Mikkoset todella jalat maassa olevia ja esittävät aivan oikeita mielipiteitä. Heidän kanssaan on helppo olla samaa mieltä.
on sairas, mutta uskonnollinen kasvatus ja periaatteet kristillinen kotikasvatus eivät kyllä todellakaan ole siihen syynä. Se antaa valtavan turvan ja hyvät arvot. Eri asia ovat sitten nämä sivarinäkemykset, armeijasairausmielteisyys,muut kasvatukselliset näkemykset (outoja),ärsyttävä pikkuvanhat lapset, aivan outo outo perhe-elämä..huh huh
taidat olla juoppo demari ja katkera ja kade paska, sakn rahoilla elelet, sika.
Paska sakkia ovat. Ihanne äiti tämä rva Mikkonen.. Jokainen äiti on paras äiti omille lapsilleen.. Olis saanut koko ohjelma jäädä ruudusta pois.. Mut kai toi ihmisten solvaaminen on jotenkin ihme muotia nykypäivänä.. Aikuiset ihmiset, voi voi..