Alfa Romeo 159

Nyt on reilun vuoden kokemukset D 2.4 autosta ja 25 donaa lasissa. Oikein hyvn pelittänny, syö 6.5-7.4, suht ahdas ohjaamo. Ja stn komia, ei tarvi ehostella!
41181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Avensin on. Se on siis nätti.

Äänestä

valitsi sun auton vuoden homostelu autoksi ylivoimaisella ja toi yllä oleva avensis valittiin kanssa LOL.

Äänestä

minulla ollut vasta 9 kk. Hyvä pirssi ja päät kääntyy on kyllä nätti peli.

Äänestä
  • jos vaihtaisin Mazda kutosen johonkin, niin 159 olisi ehdoton suosikki. Pitänee käydä koeajolla kesän aikana. Mazda on kyllä toiminut loistavasti ja kyllä sitäkin kehtaa katsella. Alfa Romeossa vain on jotain mikä viehättää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


AR158... kirjoitti:

Nyt on reilun vuoden kokemukset D 2.4 autosta ja 25 donaa lasissa. Oikein hyvn pelittänny, syö 6.5-7.4, suht ahdas ohjaamo. Ja stn komia, ei tarvi ehostella!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu