Hantta Virta Ässiin

Hantta tulossa Ässiin,tuli mikkolassa vastaan ässien toimistolta päin.
3650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toisikohan Hantta joitakin Turkulaisia bisnesmiehiä Ässien taakse?

Äänestä

taitaa sulla olla oxet ja imovanet loppu kun tollasia näet. koita vaan nukkua.

Äänestä
  • taitaa pojalla ittellä olla psyykkeen kanssa ongelmia,kun tollasta väittää.Ota stellan ja mee nukkumaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jooopa kirjoitti:

Hantta tulossa Ässiin,tuli mikkolassa vastaan ässien toimistolta päin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu