Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

harvoin näkee luonnollisesti

olen käynyt yhteis höyrysaunassa, ja huomannut että monella naisilla on joko hieman ajeltut tai kokonaan pimpin karvat harvoin näkee luonnollisesti pikine karvoineen olevia naisia saunassa se alkaa olla kohta muisto ajoilta ennen oli ja nyt ei ole niin
54036
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

naisten pimppejä!!

Äänestä
  • haittaako se sua?

    Äänestä

oikein missään, provohan tuo aloitus kyllä oli muutenkin.

Äänestä

kyllä pimpin kuuluuu olla posliini. itse tykkään antaa suuseksiä ja en todellakaan suostu nuolemaan mitään pöheiköitä. panokin tuntuu paremmalle kun molemmat on posliineja.

Äänestä
  • Joillakin on paksumpaa karvaa ja silloin sänkikin on kovempaa. Itse en anna enää mieheni ajella täysin posliiniksi koska hänen sänkensä on todella kovaa ja paneminen sattuu kun sänki hinkkaa pimppiäni. Itsekään en ajele täysin posliiniksi, mutta sen verran kuitenkin, että suihinotto onnistuu ilman että tarvitsee sylkeä karvoja suusta. Kerran ajelin posliiniksi, mutta mielestäni pimppini näytti ihan hölmöltä ja kun sänki tuli niin suorastaan rumalta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yhteis höyrysaunassa naisia kirjoitti:

olen käynyt yhteis höyrysaunassa, ja huomannut että monella naisilla on joko hieman ajeltut tai kokonaan pimpin karvat harvoin näkee luonnollisesti pikine karvoineen olevia naisia saunassa se alkaa olla kohta muisto ajoilta ennen oli ja nyt ei ole niin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu