olipa paljon nuoria liikkeellä, kun hetki sitten kävin ulkona. ihan kuin olisi joku tappelu ollut niillä meneillään, ei siinä mitään jos tappelevat, mutta yhdellä nuorista oli koira mukana ,ja tämä koira teki tarpeensa keskelle jalkakäytävää. eikä kyseinen nuori edes siivonnut kakkaa pois. varmaan saanut vaikkutteita vanhemmiltaan , näin toimivat vain nokialaiset, koiran omistajat saa tehdä, mitä haluaa.
paljon nuoria liikkeellä
arska
8962
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Arska. Sä olet mahtava! Tappelut on ihan ok mutta kakka jalkakäytävällä menee överiksi... Oikeasti en enää pysty ottamaan sinua vakavasti.
Arskan kannattaisi mennä vuosihuoltoon. Hetkeksi aikaa lepäämään.
-O sancta simplicita- Kuinka jokkut voi mennä noin helppoon trolliin XD
Ei ole mikään trolli tuo koiran kakka juttu ja minulla on ylhäällä almanakassa kaikki koiran kakka tapahtumat,olen psyykkisistä syistä työkyvyttömyys eläkkeellä ja minulla on aikaa tarkkailla ihmisiä,epäkohtana näen myös parveke tupakoinnin,Hitto kukaan ei tuu mulle aukoon päätä vaikka oon homo.
kumpikaan yllä olevista ei ole oikea arska, törkeää käyttää toisen nimimerkkiä hyväksi. tällaisesta asiasta ei saisi tehdä leikkiä, koirankakka on lain mukaan kerättävä kadulta pois.
minä vaan vitsailin otin vahingossa väärän pillerin ja jouduin demonien valtaan mut nyt oon taas entiselläni
Nyt alkaa olla Arskalla ISO ONGELMA!!!
Meiltä myrkytettiin viime syksynä koira, ei tuntunut mukavalta, toivottavasti sinä et ala hautoa kostoa... noille, jotka eivät ole vastuullisia koiranomistajia!