vastaan ja pipo päässä vaikka autoni ulkolömpömittari näytti 22 astetta. Nauratti niin että vieläkin on maha kipeä. VOI HERRA JUMALA SENTÄÄN!!!!!
Bemaristi tuli tänään
Hondamies..
3320
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tässä listaa trendeistä, niin ei tarvitse ihmetellä: -pipo keskellä kesääkin -korvakoru(kundeilla) -lökäpöksyt joihin mahtuu ainakin kahden viikon sonnat -pinkkipaita -hintahtavasti värjätyt hiukset -trendikkäät aurinkolasit pilviselläkin säällä -ylimielinen asenne muita kohtaan -tyttömäisyys kundeissa(pukeutuminen, sipsuttava kävely, vikisevä ääni yms.) Noita ominaisuuksia näkee etenkin BMW-, Audi- ja Seat-kuskeissa, mutta ei ole kuitenkaan automerkkiin rajoittunutta.
ns. normi-type-r kuskin.
Type-R Civiceilläkin ajelee hyvin paljon tuollaisia "sipsuttajia". Älä nyt kuitenkaan vedä hernettä nenuun, vaikka sulla oliskin bemari.