Myydään 190E vm-86

Oisko kiinnostusta? -B 190E vm-86, ajettu vasta 32 tkm, saksantuonti, kuin uusi. Kattoluukku, 5 vaihdetta, met.väri. Hintapyyntö 12.000 e
1275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Auto 3000€ max
verot 1500€ max
tuonti 1000 max

sulle vaan 7000€

hmmm, kuulostaa kohtuulliselta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaakko kirjoitti:

Oisko kiinnostusta? -B 190E vm-86, ajettu vasta 32 tkm, saksantuonti, kuin uusi. Kattoluukku, 5 vaihdetta, met.väri. Hintapyyntö 12.000 e

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu