Olen luonteeltani aika ujo, en enää niin ujo kuin ennen, ennemminkin rauhallinen. En osaa sanoa asioita kovin suoraan, mutta kun kiivastun, tikarit ja salamat vaan lentelee. ;) Olen tosi kohtelias ja ystävällinen, aika kiltti. Tulen hyvin toimeen ihmisten kanssa ja tykkään bailata. Saatan "rakastua" tosi nopeasti, monta kertaa päivässä ja olla monesta eri henkilöstä kiinnostunut samaan aikaan... Outoa. :D
Olenko siis mitä merkkiä lähinnä? Olen syntynyt 23.7.1988 klo puol kahdelta yöllä. Olenko siis leijona vai rapu?
Olenko siis mitä merkkiä lähinnä? Olen syntynyt 23.7.1988 klo puol kahdelta yöllä. Olenko siis leijona vai rapu?
Vastaukset 6
Vanhimmat
nyt kun tein sinulle kartan niin olet todellakin leijona !nouseva merkkisi on kaksoset ja kuu on skorpionissa.se,mikä voi selittää sen kun olet hieman ujo ja rauhallinen johtuu varmasti siitä että tunne-elämältäsi olet skorpionimainen ja merkurius sinulla on herkässä ravussa.vesi on kartallasi johtavin elementti ja se kuvastaa juuri herkkyyttä!
en tiedä tarkkaa syntymäpaikkaasi mutta jos haluat lisätietoa mene www.astrologiakeskus.com osoitteeseen!
toivottavasti sait jotain tästä irti:)
kuulostat aikalailla multa, olen aurinko rapu, nouseva leijona, kuu leijona, merkurius leijona ja mars kauris. Mutta suurella todennäköisyydellä olet aurinko leijona.
..itseni.. Ja olen leijona. Nouseva vaaka. Muuten en noihin horoskooppeihin ole perehtynyt.
Minä myös olen leijona.Nouseva vaaka.
Olen liian kiltti ,siis nynny.
Mikä avuksi?
Olen myös syntynyt 23.7. Klo.19.19. Koen itseni monissa asioissa enemmän ravun kuin leijonan kaltaiseksi.
itse olen leijona horoskoopiltani. Mutta kiinalaiselta myös tiikeri. Leijonat ovat todella temperamenttisia ja huomiota hakevia. Itse olen ainakin näkyvä ja kuuluva. Mutta myös ujo. Miestäni rakastan ja hän antaa minulle paljon huomiota. Mitä tarvitsenkin. Ja kova rakastumaan olen myös..:)