Pyydän anteeksi että olen yksinkertainen feministi. Aivottomuuteni alkaa jo siitä etten osaa lukea palstan nimeä, vaan tulen karvojen ajelu palstalle mainostamaan karvapehkoja.En vain oikein tajua että tällä palstalla on tarkoitus keskustella karvojen ajelusta, eikä ajelemattomuudesta. Olen ajatellut mennä myös nudismi palstalle kehottamaan kaikkia käyttämään vaatteita, orgasmi palstalle kieltämään ihmisiä saamasta orgasmeja, seksi palstalle mainostamaan selibaattia ja suutelu palstalle kertomaan postikorttien hyvistä puolista.
Pyydän anteeksi, moottori kyllä käy, mutta kukaan ei ohjaa...
Pyydän anteeksi, moottori kyllä käy, mutta kukaan ei ohjaa...
Vastaukset 2
Vanhimmat
Täällä ainoa, oikea, alkuperäinen zzimp oikaisee edellistä copycatiä ja kieltää pyytävänsä anteeksi luonnollisuuden mainostamista! Eikä feminismissäkään ole mielestäni mitään pahaa, vaikka olenkin mies...!
Olen edelleenkin sitä mieltä, että ainoa oikea palsta noiden linkkien ja manifestien liittämiseen on juuri ja nimenomaan tämä palsta... Karvoja joko ajellaan tai sitten ei ajella... yksinkertaista logiikkaa vai mitä, setä?
Ja kuten aiemminkin olen sanonut, niin ei tätä kannata ottaa niin vakavasti... ;c) Moni niitä lukee ja katsoo - joku harva taas ei.... valintansa mukaan.
Mukavaa, lämmintä joulumieltä ja pusuja xxx kaikille!!!!
ps. Muistakaa, että Pukkikin on karvainen - ja harva häntäkään inhoaa. ;c)
tottakai hyväksytään....;)