Nyt tulevalla laivareissulla todennäköisesti lähtee se poikuus, joten mitä muistaa ensimmäisellä kerralla. Etenkin naiset ja tytöt kertokaa neuvoja.
Mitä muistaa ekalla kerralla
Pakko saada s(l)ut
52406
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
mäkin lähen jossakin välis naimaan kännisii teinei!
Itsetunto on ainakin kohdallaan vai onko sulla lähtiessä jo joku hoito.Ei kannata paljo etukäteen suunnitella vaan parempi edetä tilanteen mukaan jos outojen kans puuhaat niin se kannattaa muistaa et yhdestä panosta voit kersiä loppu elämän.Jos olet vaan päättänyt et pakko saada niin luulen et jää saamatta.Joten ota munan sijasta järki käteen.
Muista ainakin se, että ekasta kerrasta ei välttämättä tule yhtään mitään.
Eka kerta -> jännittää.
Vieras kumppani -> jännittää.
Kumin kanssa säheltäminen -> jännittää.
==> Ei seiso. (Ja siihen vielä lisäksi mahdollinen alkoholi... oijoi.)
;)
World is cruel place, my friend.
No joo, muista ainakin ehkäisy, eli hanki itse kortsuja, läheskään kaikki naiset eivät kanna niitä mukanaan.
Muista myös, ettei seksi ole sitä, että "jes, sain muijalta vaatteet pois päältä, nyt pökkimään", vaan yhteistä kivaa, ensin pitkästi hyväilyä yms. ja itse yhdyntä vasta jonkin ajan kuluttua.
Tuo asenteesi on kyllä hiukan... hmm.
Oli mitä oli, toivottavasti kaikki sujuu hyvin, älä edes yritä mennä sänkyyn yhdenkään kaatokännissä olevan arvostelukyvyttömän pikkutytön kanssa, tai täti tulee ja antaa selkään!
Järki käteen, kiitos! :)
Mille laivalle olet lähdössä ja koska? Itse lähden huomenna muistaakseni Silja Serenadelle. Mikäli olet samassa laivassa, niin tiedän ainakin olla varuillani, kiitos varoituksesta.
miksihän se poikuus ei vielä ole mennyt jos se nyt niin varmasti laivalla lähtee?itsevarmuutesi on aika korkealla.no,jos suunnitelmissa oli sitten jokin teini kaapata niin mitäpä siinä enää muistamista.ehkäisyä aina toitotetaan mutta tuntuu ettei siitä kumminkaan välitetä,jonka seurauksena teinit kantavat sukupuolitauteja.mutta tosiaan,milloin olet laivalle menossa kun itsekkin lähden ensi vuoden puolella?