Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

asu

kertokaa kokemuksia sade asu päällä rakastelusta, minä ja mieheni rakastelemme usein, "kumiasut päällä"
71822
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Meillä on vähän sama harrastus, siis kumiasu päällä rakastelu. Molemmeilla on kumifetissi, joten asu valinta on helppo tehdä. Nytkin pukeuduimme kumiasuun ja vietämme koti-iltaa. Pistäydyimme perjantaina alan liikkeessä Hesassa ja täydensimme asu kokoelmaamme muutamilla hankinnoilla, mm latex body, jne. Vaimoni hankki lisäksi sadetakin, tietenkin kumista. Myös lakanat ja tyynyt ovat nyt kumia, eka kertaa.

Äänestä
  • Moi, tiedoksi vaan, että olen välittänyt porukalle kumiasuja suoraan ulkomailta, jolloin hinta tulee hyvin edulliseksi. Jotain on varastossakin (kuvasto löytyy) ja muut saa noin parin viikon viiveellä. Meilaile
    [email protected]

    Äänestä

ex-tyttökaverini laittoi usein sadeasun tai vähintään rukan olkainhaalarit päälle rakastellessamme.

Äänestä

..ystävät kokoontuvat täällä:
http://www.geocities.com/RainForest/5999
jollet vielä tunne saittia, niin tervetuloa, siellä tapaat muita alan harrastajia. Olisi kiva kuulla enemmän teidän kokemuksistanne...

Äänestä

partneri ei ole pätkääkään kiinnostunut? Hankinkin jo jotain vetimiä mutta toinen vaan sanoi ettei käy? Meni halut saman tien.

Äänestä
  • Laittoiko partnerisi ihan ehdottoman pisteen noille touhuille?
    Omaan kokemukseeni perustuen voin sanoa, että näiden asioiden
    kanssa tulee edetä pikkuhiljaa. Jos suhde on vakaalla pohjalla,
    niin vähitellen voit tuoda enemmän ja enemmän omia mieltymyksiäsi
    mukaan. Näin myös toinen osapuoli oppii nauttimaan uusista
    elämyksistä.
    Näin homma sujui ainakin meillä. Ensimmäiset asut hankittiin
    enemmän tai vähemmän yksissä tuumin kun poikettiin pornokauppaan.
    Sittemmin olemme ottaneet leikkeihin mukaan enemmän ja enemmän
    kumiasuja. Myös oma kumppanini nauttii nykyään kumin
    hivelystä iholla.

    Kiva huomata, että kumiin pukeutujat ovat tulleet esiin näin
    joulun alla. Näitä juttuja ei ole montaa näkynyt lähiaikoina.
    Mukavaa joulua kaikille, toivottavasti pukki tuo "pehmeitä paketteja"!

    Äänestä

Käytättekö kumihanskoja kun rakastelette, tai käytättekö hanskoja kotitöissä tavallista useemmin..? Millaisia omistatte?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sade kirjoitti:

kertokaa kokemuksia sade asu päällä rakastelusta, minä ja mieheni rakastelemme usein, "kumiasut päällä"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu