Oikee vai vasen laita

Vaiko keskeltä? Kumpi vetää?
3941
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ilmiselvästi kysymyksesi kuului tuohon "soutuveneet ja kanootit" ryhmään, ei purjehtijat tiedä mitään vastahankasisäkkö -olympialajista.

Äänestä
  • Oikee laita styyralla poijulle !!

    Äänestä

Muistan kuulleeni kaverista joka meni pelkkää oikeaa laitaa eteenpäin ja tuli joka kerta keskitietä takaisin. Aamuyöstä partneri kehoitti tätä ryhtymään takaisinkelauksen, jotta 'töihinkin ehdittäisiin'.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pro kirjoitti:

Vaiko keskeltä? Kumpi vetää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu