Ihan mielenkiinnosta ajattelin kirjoittaa ja kysyä, että onko kukaan syntynyt 25.10 ja että minkä ikäisiä olette?
Poikaystäväni on syntynyt sinä päivänä ja siitä vaan ajattelin.
25.10....?
7
898
Vastaukset 7
- Just me
Moi olen syntynyt skorpparin aloitus päivänä 24.10
joka sattuu olemaan myös yk:n päivä olen nytten 28
:-)- Mimosa
Hei!
Kulutin aikaani täällä pyörimällä ja löytyihän meitä muitakin YK:n päivänä syntyneitä! =) Tulin maailmaan pari vuotta jälkeesi.
Kivaa kevättä.
- minäkin
Aika laillla on myrskyisää ja menevää ja monesti vaativaa itseltäni ja muilta elämäni
Elämä on mennyt kyllä hyvin aina aina parempaan vain ja kaiken mitä olen halunnutkin sen myös saavuttanut periksi ei anna.
Tunteet on hyvin tärkeitä ja vaativia ja uskollisuus on ehdoton ja mustasukkaisuuttakin on eli omistushaluinen mutta ei liikaa tai ei näy se mustasukkaisuus pidän sisälläni toinen ei sitä tiedä mutta auta armias jos rakastamani henkilö pettää ikinä ei korjaannu tilanne anteeksi en anna se on sitte kerrasta poikki näin menee ja en itsekkään alennu seikkailemaan kun on hyvä suhde menossa.
piikikäs on mutta myös erittäin vahva ja helpollahan sitä ei itseään päästä missään ei työssä ei ihmissuhteissa . Liian ykstoikkoista ei pidä olla mikään .
Tulevaisuuteen suuntaava aina eteenpäin on mentävä paikallaan ei jämähdä - puppe
olen syntynyt juuri tuona päivänä vuonna 84
eli täytän tänä vuonna 20.
en usko pahemmin horoskooppeihin mutta kaikki tuntemani skorpionit ovat melko samankaltaisia rakkaus asioissa...tulisia ja tinkimättömiä. - Keke
päivänä tänne tultu 29 v sitten. Väittävät jääräpäiseksi mutta itse olen ennemmin voimakas tahtoinen, mikä kuulostaa paremmalta ;) Helpolla en kyllä anna periksi, missään asiassa (siis jos olen oikessa). Omin avuin eteenpäin, muilta ei apua pyydellä.
Ja se ulkokuori on ystävällinen ja rauhallinen vaikka pinnan alla olisi tulivuorenpurkaus menossa.
Oma rauha ja tila on silloin tällöin melkein vaatimus, niitä pitää ymmärtää. Ne saa vaikka lähtemällä lenkille, sinne ei pidä ängetä mukaan jos ei pyydetä.
Tässä hieman infoa millaiseen mieheen olet tutustumassa, toivotan onnea ja menestystä =) - nainen -78
tiiätkö niin mun ex mieheni myös on syntynyt samana päivänä. ihana mies onkin. hän on 22v.
- Tubber
Minä olen syntynyt 25.10 ja olen jo 64vuotias.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.
Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.2371511Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va2881100Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan68802Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä48733- 120653
Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka27595Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt34594Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.49555Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.94525- 41511
- 42493
- 32491
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺48485- 32464
Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain77451- 77422
Onko kahvila Retro samalla pub???
Netin mukaan anniskeluoikeudet. Käykö tuolla kaljoitteluporukkaa? Onko iltaviihdettä? Olen muuttamassa marraskuussa Kuhm8417Oletteko täyttä sataa?
Muuta etunimienne kirjaimet numeroiksi. Esim. Mia ja Risto siitä tulee 8 numeroa. Laske ne yhteen . Paljonko tulee?33400Iivari esittää poliisin tutkintaa
Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivari on pannu ison pyörän liikkeelle. Entinen Kemijärven historian lyhimmän kaupunginj21391Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K7382