ohjelmista

minkä laisen ohjelman tartten että pystyisin testaa tai tekee C/C ohjelmointikielellä ohjelmia ja testailemaan niitä. ainut vaatimus että ohjelma olisi ilmainen. kiitos näin etukäteen kaikille jotka vastaa
3214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja hakusanaksi "djgpp" ja/tai "openwatcom"

noilla pääsee alkuun

voit myös koittaa c compiler windows download


jne

Äänestä

Kommentoi aloitusta


harjottelee kirjoitti:

minkä laisen ohjelman tartten että pystyisin testaa tai tekee C/C ohjelmointikielellä ohjelmia ja testailemaan niitä. ainut vaatimus että ohjelma olisi ilmainen. kiitos näin etukäteen kaikille jotka vastaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu