Hei,
löysin aika hyvän paikan jossa pääsee harjoittelemaan b-teoriakokeeseen netissä:
www.verkko-opisto.com
ainakin mua toi autto hirveesti
B-teoriakokeeseen nettiharjoitus
autokoululainen
3
3636
Vastaukset
- harjoittelija
Sain autokoulustani rajattomasti ilmaisia tunnuksia ja salasanoja www.ajonetti.com -tehtäviin. Kysykääpäs opettajiltanne asiasta.
Toinen hyvä sivusto, jossa on runsaasti kuvatehtäviä (osa maksuttomia) on osoitteessa:
http://www.sompsa.fi/ajokortt.htm - harjottelija
koitin tota www.verkko-opisto.com harjotusta
ei hassumpi yhtään.- joopajoo
joo, toi on ihan hyvä toi www.verkko-opisto.com juttu.
Tosin siellä sais olla vähän vaikeempia juttuja. mutta kandee koittaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2004383
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!422026- 631713
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331373Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581347Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93969SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä26933Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10899Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170818Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186706