B-teoriakokeeseen nettiharjoitus

Hei,

löysin aika hyvän paikan jossa pääsee harjoittelemaan b-teoriakokeeseen netissä:

www.verkko-opisto.com

ainakin mua toi autto hirveesti
33675
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sain autokoulustani rajattomasti ilmaisia tunnuksia ja salasanoja www.ajonetti.com -tehtäviin. Kysykääpäs opettajiltanne asiasta.
Toinen hyvä sivusto, jossa on runsaasti kuvatehtäviä (osa maksuttomia) on osoitteessa:
http://www.sompsa.fi/ajokortt.htm

Äänestä

koitin tota www.verkko-opisto.com harjotusta


ei hassumpi yhtään.

Äänestä
  • joo, toi on ihan hyvä toi www.verkko-opisto.com juttu.
    Tosin siellä sais olla vähän vaikeempia juttuja. mutta kandee koittaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


autokoululainen kirjoitti:

Hei,

löysin aika hyvän paikan jossa pääsee harjoittelemaan b-teoriakokeeseen netissä:

www.verkko-opisto.com

ainakin mua toi autto hirveesti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu