onko muitakin kivoja pelejä kuin The sims

Kerotokaa onko muitakin kivoja pelejä kuin The sims
2191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Esimerkisksi Harry Potterit ja kaikki auto pelit

Äänestä
  • on han niitä vaikka mitä mutta kun minnä ainakin pelaan kaikki auto pelejä tuunen sinut niin ehotan että kayt tilt tv sivuilla sieltä voi poltaa peljä niin polta auto peljä tai muitta kivoja peleja tässä on ainakin yksi ehotus


    TV: sinä tunnet minut

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaisuli kirjoitti:

Kerotokaa onko muitakin kivoja pelejä kuin The sims

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu