Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kuka haluis

kuka haluis viedä multa poikuuden?oon 15wee poika tampereelta
3911
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä mulle tollaset pojat kelpaa!!! Rasvaathan hyvin peppusi!? ;)

Äänestä
  • Mielellään veisin sinulta poikuuden, hyvin imien ja runkaten. Sitä ennen tyydy omaan käteen. Olet parhaassa runkkuiässä, joten siitä vaan joka päivä spermat lentämään. Ja jos tavataan, niin autan ongelmassasi.

    Äänestä

Eiks tää mee jo vähän epätoivoseks?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeud kirjoitti:

kuka haluis viedä multa poikuuden?oon 15wee poika tampereelta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu