Missä oot TOSIMIES?

Onko kaikki tosimiehet jo kuolleet sukupuuttoon?Hukkasin tosimiehen jo vuosia sitten.Olen 33-vuotias yh-äiti joka kaipaa tosimiestä seurakseen.Kalja ja kapakat eivät ole elämäsi pääasia.Lisäksi olet rehellinen ja luotettava tyyppi.Huumorintaja sinulta löytyy.Asustelen Joensuussa päin.Jos tunnistat itsesi niin vastaa!
4529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onnea hakuun. Tosimiehiä löytyy kyllä, mutta hyvin epätodennäköisesti kapakoista. Ehkäpä jonkun mieleisesi harrastuksen kautta?

Äänestä
  • Ja tokkopa Kuopiosta ainakaan löytyy? No onhan siellä tietysti joitakin tosimiehiä, mutta ne ovat varattuja. Onnea etsintään. Kapakoista tuskin löytyy. Mites olis Venäjän mies. Suomalaiset miehet ovat kuulema kovasti kiinnostuneita venäläisistä naisista. Mutta naiset vain siksi aikaa kunnes ovat päässeet Suomeen kirjoille ja naimisiin . Sitten uutta miestä etsimään ja parempaa.

    Äänestä

Siis sieltä miehet kadonneet, tule pohjanmaalle niin saat miehen, fällyt, selänpesun (käsin) ja kropsua mahas täyteen.
Ja ku kerrat sanotahan että tykätään sillä selvä - muutokset asiantolassa kyllä ilmoitetaan.

parrakas ja harteikas mies

Äänestä

Mies viriili, rikas ja lapsirakas , ei pullottele (joskus naukku kylmään) mutta kalastaa ja kokkaa. Perkaa omat kalansa ja kokkaa niistä herkkujas.

Matkassa voi olla Taskumatti mutta ei Matti kukkarossa

Hakki hameen alle vaikka steriili, yksi kives(viraton) ja ympärileikattu, siis eiu mikään savolainen tuppikulli.

Ottaa avokkaansa huomioon ja pärjaa kalastaessa yksin mutta avokas saa tulla mukaan.

Koira (10 v) on aina kannoillaan

varakas ja asuu syrjäisesti rantatalossa suolaisen veden ääressä jossa oma laituri ja sauna , tallissa autot.

J Kaljuuntuva ja alteettinen, ääniala bassobaritoni,

tarjokkaan on suostuttava avioitumaan jos sovimme yhteen.

Tämäon enemmän kun karkauspäivän tarjous lähikuppilassa.

----Laitetaanko pakettiin vai syötkö minut heti???????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kissanainen kirjoitti:

Onko kaikki tosimiehet jo kuolleet sukupuuttoon?Hukkasin tosimiehen jo vuosia sitten.Olen 33-vuotias yh-äiti joka kaipaa tosimiestä seurakseen.Kalja ja kapakat eivät ole elämäsi pääasia.Lisäksi olet rehellinen ja luotettava tyyppi.Huumorintaja sinulta löytyy.Asustelen Joensuussa päin.Jos tunnistat itsesi niin vastaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu