Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Olenko

Olen mielestäni täysin heteroseksuaalinen mies. Minulla on kuitenkin jo jonkin aikaa ollut sellainen fantasia masturboidessni, että olen taloni pihalla kontallani ja silmät kiinni ja kaikki ohikulkevat miehet käyvät panemassa minua peppuun. Kiihotun tästä ajatuksesta valtavasti. En ole uskaltanut kertoa tästä naiselleni. Pitäisikö minun kertoa ?
21257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vaimostasi.Itse olen voinut kertoa vaimolleni haluistani kokeilla miestenvälistä seksiä,mutta epäilen että suurin osa naisista on ns.nirppanokka mallia.

Äänestä
  • Olen samaa mieltä että riippuu täysin henkilöstä. Pystyn minäkin naiselleni kertomaan kaiken eikä hän siitä mihinkään huonoon suuntaan ole muuttunut. Kiihottunut ehkä. Jos vaimosi ei pidä seksistä miesten kesken, älä edes harkitse kertomista. Muuten yritä pikkuhiljaa puhua asioista mutta älä alkuun sotke itseäsi juttuihin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sekaisin kirjoitti:

Olen mielestäni täysin heteroseksuaalinen mies. Minulla on kuitenkin jo jonkin aikaa ollut sellainen fantasia masturboidessni, että olen taloni pihalla kontallani ja silmät kiinni ja kaikki ohikulkevat miehet käyvät panemassa minua peppuun. Kiihotun tästä ajatuksesta valtavasti. En ole uskaltanut kertoa tästä naiselleni. Pitäisikö minun kertoa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu