Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

outo fetissikö?

Onko kellään muulla miehellä tällaista fetissiä,tykkään siitä kun nainen laittaa kätensä suuni päälle ja vaientaa minut.Tykkääkö kukaan nainen tehdä näin miehelle?
Onks tää ihan skitsoa?
Naiset ja miehet vastailkaa.
41368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tuollaisesta en ole ennen kuullutkaan. Kiihotutko siitä "kovastikin" ? Pitänee kokeilla.

Äänestä

Eipä tuo aivan outo fetismi ole, muista törmänneeni ko. aiheeseen surffaillessa. Joten ensin tässä pikaisesti muutaman webbi sivun.

http://www.smn.org/

http://www.homsmother.com/

kummastakin löytyy kuvia aiheesta, ja toinen näistä on maksullinen sivu, joten jos joku näkee kuvien tuottamisen kannattavaksi verkossa et varmasti ole yksin.

Äänestä

Olisi kiva saada jonkun naisen mielipide,kirjotelkaa!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dude kirjoitti:

Onko kellään muulla miehellä tällaista fetissiä,tykkään siitä kun nainen laittaa kätensä suuni päälle ja vaientaa minut.Tykkääkö kukaan nainen tehdä näin miehelle?
Onks tää ihan skitsoa?
Naiset ja miehet vastailkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu