Hei ihmiset,
kannattaako hankkia klitoriskiihotin, vai sellainen klittakiihotin jossa on mukana pieni penis? Tykkään yleensä että pimpassa on jotakin sisällä kun laukean, onko tämä penis-klitoriskiihotin hyvä?
Kokeilleita?
kannattaako hankkia klitoriskiihotin, vai sellainen klittakiihotin jossa on mukana pieni penis? Tykkään yleensä että pimpassa on jotakin sisällä kun laukean, onko tämä penis-klitoriskiihotin hyvä?
Kokeilleita?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sain tälläisen lahjaksi mieheltäni viime kesänä. Paketissa luki muistaakseni Bunny. Tosi pehmeää materiaalia, paitsi penis (11cm) tietty kovempaa jellyä.
Tuntuu parhaalta tiukkojen pöksyjen, tai housuliivin kanssa. Silloin pupu menee kokonaan häpyhuulten väliin, ja penis riittävän syvälle. Karvat on pidettävä poissa, koska nipistävät. Ja häpyhuulet kannattaa rasvata hyvin pidempää pitäessä hiertymien ehkäisemiksi. Kauko säädin menee huomaamattomasti taskuun. Pupun tärinä on voimakasta, joten orgasmeja tulee helposti useita peräkkäin.
eli voiko sitä käyttää vaikka bussissa tai tavarataloissa ostoksilla
Eli herättääkö surina liikaa huomiota
Millaisessa tilanteessa pupuasi käytät? Makuuhuoneessa vai muilta piilossa jossain arkipäiväisemmässä tilanteessa esim. ulkosalla?
Tää pupu on ihan hyvä makkariin. Mieheni on käyttänyt sitä useasti minun esilämittelyssä. Enimmäkseen on tullut käytettyä ulkona liikkuessa, etenkin silloin kesällä. Shoppailu, baarissa käynti, ja kerran rullaluistellessa. Ääni on kohtuullisen vaimea, voi verrata hieromasauvaan. Esim. ravintolan tai kaupan hälinässä ei toiset kuule.
Kuulostaa kiihottavalta tuo pupun ulkosalla käyttö. Onko sessio päättynyt orgasmiin, vai onko kyseessä ollut ainoastaan esilämmittely?
nuo vempeleet on aivan turhia. Oma purhoseni on sellainen, että ei siinä enää perhosia tarvita.
nm. 30 vuoden kokemus.
Perhonen on kiva vempain, kuuluu ison lelulaatikkoni suosituimpiin. Vaatii hiukan vaivaa kiinnittää sen ensin "henskeleillä" naisen reisiin kiinni, mutta sehän on osa esileikkiä. Kaikki kokeilleet ovat poikkeuksetta pitäneet perhosesta. Pikkupeniksellä varustettu malli on parannettu versio tavallisesta perhosesta. Mulla ei ole sitä vielä mutta voin hyvin kuvitella että se maksimoi nautinnon. Tässä tietenkin naiset ovat parempia asiantuntijoita.
Olen joskus leikitellyt ajatuksella että olisi perhonen kiinnitettynä naisen housujen alle ja dominoiva mies voisi pitää perhosen säädintä, jossa mielellään olisi pitkä johto. Portaaton säätö kauko-ohjaimessa tekisi naisesta kuin elävän nuken, jonka nautintoa voisi näin epäsuorasti hallita. Monet naiset nauttivat kokemukseni mukaan tästä.
Kommentteja? e-mail [email protected]