Suomen Turhin Julkkis

Anna änesi kuulua ja äänestä Suomen turhin Julkkis:
http://www.turhatjulkkikset.com
51907
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

keskisen vesa

Äänestä
  • Trubaduuri!

    Äänestä

  • H.sardi kirjoitti:

    Trubaduuri!

    Suomen turhin julkkis on aina ollut ja tulee aina olemaan Janina Frostell..sen naama on jo niin loppuun kulutettu lehdissä, että huh huh..olis edes kunnon juttuja siitä, esim. menossa naimisiin tai saa vauvan..mutta ei...

    Äänestä

Suomi on täynnä turhia julkkiksia kuten molemmat Nykäset,Henri Saari,Satu Lappi ja monet muut pahvit,jolla ei ole muuta kun saada nimensä kuuluviin kuukauden välein... niin ja TOTTI KARPELA sekä juniori ja seiori!

Äänestä
  • jotka kiertävät kaikissa tietovisiossa yms,ohjelmissa samat henkilöt,mutta vaan eri kuliseissa.Turhimmat on sikke sumari ,riitta väisänen,janina frostell.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuju kirjoitti:

Anna änesi kuulua ja äänestä Suomen turhin Julkkis:
http://www.turhatjulkkikset.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu