Miksi?

Miksi Hartwall-Areenassa on sauna? Osaako kukaan vastaa tähän? Aika tyhmä kysymys, mutta oli ihan pakko kysyy et onko muita ketkä on samaa mieltä kun minä.
3158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kenties pelaajat vaikka haluais mennä matsin jälkeen saunaan??? en tiiä, aika vaikkee kysymys.

Äänestä

Edustustilaisuuksia varten.

Äänestä
  • Siellä on miesten kesken menossa sellaset pippalot. Tää on FAKTAA oon varm tästä! Miksi muuten olis Bastu tehty jäähalliin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


186 kirjoitti:

Miksi Hartwall-Areenassa on sauna? Osaako kukaan vastaa tähän? Aika tyhmä kysymys, mutta oli ihan pakko kysyy et onko muita ketkä on samaa mieltä kun minä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu