Naisen ja miehenkin karvoitus on luonnon mukainen erogeeninen juttu. Karvat liittyvät parin valintaan.
Kun karvat ajellaan pois ja iho kiiloitetaan, ettei sänkikään erotu, se on luonnon vastaista.
Ihmeellistähän tässä on, että kaikki luonnottomuudet esiintyvät samaan aikaan: karvat ajellaan ja luonnolliset rinnatkin nostetaan törröttämään luonnonvastaisesti ja epänaisellisesti leuan alle vierekkäin, missä ne eivät ilman liivejä ikinä olisi.
Aidot naiset: hylätkää tämä hullu muoti. Antakaa karvojen ja rintojen olla juuri niin kuin luonto on ne luonut. Silloin te olette kauneimmillanne.
Kun karvat ajellaan pois ja iho kiiloitetaan, ettei sänkikään erotu, se on luonnon vastaista.
Ihmeellistähän tässä on, että kaikki luonnottomuudet esiintyvät samaan aikaan: karvat ajellaan ja luonnolliset rinnatkin nostetaan törröttämään luonnonvastaisesti ja epänaisellisesti leuan alle vierekkäin, missä ne eivät ilman liivejä ikinä olisi.
Aidot naiset: hylätkää tämä hullu muoti. Antakaa karvojen ja rintojen olla juuri niin kuin luonto on ne luonut. Silloin te olette kauneimmillanne.
Vastaukset 12
Vanhimmat
antakaa huuliparran kasvaa ja älkää ajako kainalokarvoja että haisette tarpeeksi paljon. Hajusta eroittaa silloin että ei vaan ryhdy luolatasolla olevaan naiseen.....:))
Kainalokarvat ovat erittäin eroottisia. Muistelepa vain parinkymmenen vuoden takaista Playboyta, jossa Madonna poseerasi tuuheine kainalopusikkoinen.
Ja mitä pahaa hajussa on? Hajut ovat luonnollinen osa ihmistä. Mutta luonnolisesti jokainen pesee itsensä, sillä pesemättömän ihmisen hajut on jo ihan eri asia.
No jaa. Mielestäni kainalokarvojen ajoa ei tähän voi verrata. Useat miehet eivät koskaan aja kainalokarvojaan mutta eivät silti haise yhtään, kummallista miksi naiset sitten haisisivat? Ei minulla ainakaan haise vaikka joskus päästäisi ne vähän pidemmäksi..
No noista rintikoista en ole kyllä ollenkaan samaa mieltä! Itse iso rintaisena naisena voin sanoa, että ilman rintsikoita olo on niin kauhea että tuntuu ettei edes seistä jaksa! Ei niitä tietenkään tarvitse millään push upeilla ylös nostaa, mutta luonnolliset toppaamattoman rintsikat on kyllä ihan välttämättömät ainakin d-kupille. Rinnat kun on isot niin ne hiukan myös roikkuu, pelkkä kävelykin sattuu ja selkäkivuista sitten puhumattakaan... Kyllä ne tissit pitää ylös tukea konstilla millä hyvänsä, voi ne liivit sängyssä pois ottaa!
mun mielestä posliini on hienompi ja tuntuu ainakin musta paremmalta kun reuhka. mut jokaisella on mielipiteensä.
Posliinissa ei ole mitään houkuttelevaa. Tulee pikkulapset mieleen ja alkaa puistattaa, kun pedofilia ei oo mun juttuni.
hyvältä muijilla,mutta sänki kasvaa nopeasti.
Joutuu ajelee karvat viikon välein,muuten raapii ikävästi meinaan ne karvat.mulkun päätä.
Luonnonvastaista sinunkin sitten on leikata tukkasi ja ajaa partasi. Vai annatko niiden rehottaa "luonnonmukaisina". Luonnonvastaiseksi leimattiin Suomessa vielä viime vuosisadan jälkipuoliskolla suuseksi, homoseksuaalisuus jne. Vieläkin on USA:ssa osavaltioita, joissa valtio puuttuu rikoslailla aikuisten tasavertaisten kansalaistensa seksielämään, milloin se katsotaan "luonnonvastaiseksi" ("sodomia"). Joten olepa tarkkana käsitteissäsi.
Olin jo mieheni tavatessa karvaton, ja sellaisena olen pimppani pitänyt jo yli 10 vuoden ajan. Tämä on mun ihan oma valinta, enkä ole kysynyt jonkun mielipidettä (??) mistään kiihoittumisesta. Siis itse tykkään, ja myös mieheni. Piste.
MIELESTÄNI karvaton alapää on kiihottavaa. terveisin nainen
ainaski ensalkuun tulee mieleen pikkulapsen karvaton pimppi jota ei siis tee mieli
Mutta semmonen nätti "kärjellään oleva" kolmio siinä pimpin yläpuolella on hävyttömän nätti!
Sänki vaatii myös totuttelua... en tykkää sänkileukaa muutenkaan pussailla kun en oo homppeli.
Kompromissina, kunhan se ei oo kauhea "reuhka" eikä täysin puli niin se on OK minulle!
viritä kellojasi HOMO. elämme vuotta 2004 asiat ehtii kummasti muuttua 40vuoden aikana. ehkä tykkäät lihavista ja karvaisista miehistä? mut et oo tajunnu sitä.
Ei mun mielestä karvojen ajelussa oo mitään vikaa. Itsekkin ajelen alapääni karvoja, tai oikeastaan enemmänkin siistin. En posliiniksi koskaan aivan.. Tämäkin on ihan oma juttuni,enkä välitä siitä mitä muut ovat mieltä kyseisestä asiasta.. Se on monille naisille myös ns.hygieeninen juttu.. Omasta mielestäni karvojen siistiminen kuuluu ihan hygieniaan,samoin kuin kainalokarvojen ajelu. Se on nyt minulle aivan ehdotonta että kainalokarvat ajellaan..
Etenkin kesällä ranta-aikana on paljon parempi vaihtoehto että on siistinyt bikirajoja kuin että uimapöksyjen alta/sivuilta törröttelee kauheaa pöheikköä.. Tämä on minun mielipiteeni, joten älkää vetäkö hernettä nenään Te jotka vastustatte hautaan asti tätä asiaa!